1800884422
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים
הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית – הטבע הוא התרופה

הדברה ביולוגית היא תחום מרתק בעולם ההדברה. הדברה ביולוגית היא לא ריסוס המיושם בבתים או בניינים אלא הדברה הנמצאת בשימוש בקנה מידה נרחב יותר כמו שדות חקלאיים, ערוגות, חממות, איזורי מחייה של בע"ח ושמורות או איזור של צמחיית פרא.

הדברה ביולוגית משתמשת בטבע נגד עצמו בצורה מתוחכמת. לדוגמה: במקום לפזר רעלנים והדברה כימית בשדות החקלאיים, הדברה ביולוגית תחדיר יונק או בעל חיים טורף אחר למערך המחייה כדי שיחסל את המזיקים. דוגמה קיימת מוצגת לנו בצפון הארץ, שם יוצרים איזורי קינון עבור ציפורי הבז ותנשמות כדי שיקננו במקום וישמידו אוכלוסיות מזיקים ומכרסמים הקיימות בכמויות לא מבוטלות.

הדברה ביולוגית מונעת פגיעה בסביבה על ידי חומרי הדברה שונים וכימיקלים ובמקום זה מתמקדת בשינוי סביבתי שיוביל לשינוי קיים ומתמשך לאורך שנים שבסופו של דבר יהפוך לתהליך טבעי אצל המדבירים הביולוגים שיעבירו את משכנם לאותם שדות פתוחים.

הדברה ביולוגית – ידע מוביל לתוצאות

הדברה ביולוגית היא לא תהליך שניתן ליישם בבתים וע"כ ההדברה הדומה ביותר הקיימת עבור המגזר הפרטי הינה "הדברה ירוקה". פיתוח, מחקר והבנה עמוקה בתחום מסייעים לחברת 'אסף אפל הדברת מזיקים' להציע שירותי הדברה ירוקה מן השורה הראשונה, בזכות ההשכלה, הידע והניסיון מחברה עם "קבלות" בתחום ההדברה.

העבר העשיר ולימודיי הביולוגיה של מייסד ומנהל חברת 'אסף אפל הדברת מזיקים' הופכת את החברה לחברה מתקדמת ומובילה בכל הנוגע לתחום ההדברה הירוקה. הידע האקדמאי העשיר שמציעה החברה לצד צוות מיומן ומנוסה הופכים את ההדברה לחבילה בטוחה של איכות, בטיחות והצלחה.

שימו לב! מדבירים רבים בתחום הדברת המזיקים ינסו להציג לכם ולמכור לכם הדברות רעילות וסטנדרטיות במסווה של הדברות ירוקות או ביולוגיות, אל תתפתו – הדברה ירוקה היא תחום ספציפי שאפשרי לביצוע מוצלח ובטיחותי רק על ידי מומחים בתחום, כמו חברת אשמדון בע"מ.