1800884422
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית היא שיטת עבודה בטוחה, קלה ואפקטיבית למניעת מזיקים.

העיקרון המרכזי בהדברה אורגנית הוא שמירה על סביבת הבית נקיה ובריאה.

כשהחצר מטופחת והצמחיה והאדמה מטופלים באופן סדיר, למזיקים קשה למצא מקורות מזון נגישים והם אינם יכולים לשגשג בחצר. כאשר סביבת המחיה אינה נוחה עבורם, הם יהיו במספרים קטנים יותר.

למעשה, בשיטת הדברה אורגנית ניתן להגיע בקלות לשימוש מינימלי בחומרי הדברה בתוך מבנים וזאת רק ע"י טיפול נכון בחצר ובכך ניתן להמנע ממזיקים ועדיין להגן על הסביבה ולמנוע זיהום מיותר של הקרקע ומאגרי המים.

בהדברה אורגנית אנו רוצים להמנע ככול האפשר משימוש בחומרי הדברה כימיים. לכן, ישנם לא מעט אמצעים שאתם יכולים לנקוט כדי להפחית את כמות המזקים סביבכם ולגרום להם להתרחק מאזור מגוריכם:

1. ניקיון: בסביבה נקיה יש פחות מקומות מסתור ופחות מקורות מזון. זה יאלץ את המזיקים לעבור דירה.
2. ישנם מוצרים שמדיפים ריחות שונים ותבלינים שונים שדוחים חרקים וניתן לפזר אותם בכל מיני פינות בבית ובחצר.
3. ישנם צמחים שמייצרים חומצות ושמנים שדוחים חרקים ומזיקים.
4. ישנם חומרים טבעיים כגון מלח ופלפל חריף שפוגעים ואף הורגים מזיקים.
5. שימוש במחסומים פיזים: אם מקפידים על חלונות מרושתים ועל מחסומים מתחת לדלתות, זה מקטין את האפשרות שיחדרו מזיקים אל ביתכם.

לסיכום, הדברה אורגנית משלבת ידע מדעיאקולוגי ואמצעים טכנולוגיים פשוטים בכדי לשלוט באוכלוסיית המזיקים שבסביבת הבית ובכדי להמנע מפיזור רעלים מסוכנים.

אם בכל זאת חדרו מזיקים אל הבית והשיטות עליהן המלצנו במאמר אינן יעילות, אנו נפתור לכם את הבעיה תוך שימוש בחומרי הדברה בעלי הרעילות הנמוכה ביותר הקיימים כיום בשוק ותוך שמירה על בריאותכם ועל הסביבה.