1800884422
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים

סוגים של הדברות

כל סוגי ההדברות תחת קורת גג אחת!


חברת אשמדון בע"מ הדברת מזיקים עוסקת בכל סוגי ההדברה כנגד כל המזיקים שקיימים ונותנת פתרון מהיר, אמין ומקצועי לכל בעיה שתיתקלו בה. חברתנו מוכרת בשוק הלקוחות הפרטיים ובין הלקוחות הנאמנים שלה ניתן למצוא גם גופים תעשייתיים וחברות גדולות.

בנוסף, עובדת החברה עם רשויות מקומיות וחברות חקלאיות. בנוסף לשירותי הדברת המזיקים מציעה החברה שלל פתרונות של לכידה והרחקה של בעלי חיים וחיות בר וניטור רציף לאורך זמן של השפעות ההדברה שמבצעים המדבירים המקצועיים העובדים בשורותיה.
 

אילו סוגי הדברות קיימים?


סוג ההדברה הנפוץ ביותר הוא הדברה כימית כנגד מזיקים. סוג זה קיים בקנה מידה קטן עבור משקי בית פרטיים, דירות ובנייני מגורים וקיים בקנה מידה גדול הרבה יותר בענף החקלאות, שם צריך להדביר נגד מזיקים שדות שלמים ודונמים רבים של תוצרת חקלאית. בשנים האחרונות קיימת מגמה של מציאת פתרונות הדברה ביולוגיים, בהם עושים שימוש באויבים הביולוגיים של המזיקים ולא באמצעות חומרים כימיים חיצוניים.


באמצעות הדברה ביולוגית, שולט המדביר בעצם על קצב התרבות המזיקים עד כדי הפסקה מוחלטת של ההתרבות. סוג הדברה נוסף שהופך אט אט לפופולארי יותר ויורת הוא ההדברה הירוקה, בה לעיתים כלל אין שימוש בחומרים מזיקים אלא בשינוי תנאי הסביבה כך שלא יתאימו למזיקים.
 

אילו דברים חשובים יש לדעת לפני ביצוע הדברה?


ישנם דברים חשובים שצוות המדבירים חייב לדעת בטרם התחלת עבודת ההדברה. לדוגמא, אם מדובר בהדברה בדירת מגורים של משפחה ממוצעת, חשוב להגיד מבעוד מועד האם ישנם בעלי חיים בבית ואילו, האם בבית מתגוררים תינוקות או ילדים קטנים, והאם בדירה מתגורר אדם הסובל מאלרגיה או מחלה כלשהי של דרכי הנשימה.

ידיעה מראש של כל המידע הזה יעזור למדבירים המקצועיים להחליט באיזה סוג הדברה עליהם להשתמש ובאילו מקומות בבית אסור כלל להדביר על מנת לא לפגוע בדיירי הבית ולא לגרום שום נזק. בתחום של הדברה ביולוגית, יכול מומחה מטעם חברת אשמדון הדברת מזיקים לייעץ ולתת מגוון פתרונות איך למנוע מלכתחילה את הגעת המזיקים את הבית ובכך לחסוך את ביצוע ההדברה לחלוטין.