1800884422
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים
הדברה בקיץ

הדברה נכונה בימי הקיץ

קצב הגדילה והריבוי של מזיקים הינו עצום, על כן ברגע שרואים סימן ראשון להימצאותם של מזיקים בבית, ולו בכמות הקטנה ביותר, יש צורך בהול להזמין שירותי הדברות. מדבירים מקצועיים יכולים לשים סוף לבעיה בצורה המהירה והיעילה ביותר. בעונת הקיץ חשוב מאד לשים לב לכל הגורמים הנ"ל כדי להימנע מהצפה בסדר גודל אדיר של חרקים ומזיקים בבית.


הדברת נמלים בשיטה כימית או ירוקה?


ישנם כמה סוגים של הדברות כאשר הן משתנות בהתאם לזן הביולוגי של המזיק שפקד את הבית. נתחיל בהדברת נמלים. במהלך חודשי הקיץ, ההדברה השכיחה ביותר נעשית נגד נמלים. כיום, להבדיל מתקופות שונות בעבר, נהוג להדביר נמלים על ידי שיטות הדברה כימיות.

אולם כיום, עקב פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים בענף ההרחקה של מזיקים מקובל להדביר נמלים על ידי שיטות "ירוקות" יותר שנחשבות ידידותיות לסביבה. 
 

כיצד להיערך להדברה בבתים?


אין זה משנה באיזה סוג של הדברה מדובר, תמיד כדאי ואף צריך להיערך בהתאם לקראת מועד ההדברה. כך למשל ישנו צורך להכין את הבית דרך אריזת כל מוצרי המזון בקופסאות אטומות לחלוטין או בכלים סגורים באופן הרמטי, ניקיון יסודי של רצפת הבית ובאופן כללי לדאוג שהבית יישאר נקי מרבב בצורה של פירורי מזון ועוד. לאחר שכל הפעולות הללו בוצעו בהצלחה ניתן להזמין שירותי הדברה מחברה מקצועית אשר עובדת בהיתר של משרד הבריאות. 
 

שיטות ירוקות להדברה


חשוב להקפיד להזמין שירותים מחברה אמינה כלומר כזו שעושה שימוש אך ורק בחומרים שעברו את סך כל האישורים הנדרשים, ושמעניקה אחריות מלאה לכל הליך של הדברה שבוצע בבית. ישנו סוג אחר של הדברות כאמור, אשר שם דגש בראש ובראשונה על שימוש בחומרים שאינם מזיקים או פוגעים באיכות הסביבה וכמובן בבריאותם של דיירי הבית.

סוג זה נקרא הדברה ירוקה הכולל שימוש בחומרים מתפרקים אשר נחשבים ליעילים במיוחד עבור צרכי הרחקת מזיקים במסגרת ענף החקלאות.