1800884422
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים

ג'וקים במכשירי חשמל ביתיים

ג'וקים החיים בקהילות הפכו את המטבח הביתי שלנו למקום משגשג להתפתחותם בכך הפכו לשותף פעיל בהתנהלות היום יומית שלנו. ג'וקים הינם גורם העברת מחלות מכאנית כלומר הם עוברים במקומות מזוהמים ומעבירים פיזית פטגונים (גורמי המחלה) לכלי המזון הסכו"ם ומשם אלינו בנוסף נוכחותם גורמת מטרד אסטטי. אפשר להסכים הג'וקים פשוט מגעילים אותנו.

 

בשפה המקצועית שמם של מזיקים אילו תיקנים, שם שניתן להם מתיק הביצים אותו נושאת הנקבה ובתוכו מצוי הדור הבא.

התיקנים התאימו את עצמם למבנה ולחידושים במטבח המודרני שעשיר במקומות מסתור התואמים את נטייתם הטבעית של הג'וקים (התיקנים הגרמניים) לחפש מחסה חם ומוגן להתפתח. אילו הם הג'וקים שחיים בתוך המטבח שלנו.

 

נתקלתם בבעיית ג'וקים בסביבתכם? פנו למדביר מוסמך, עוד היום, לבית נקי מג'וקים.

 

ג'וקים במכשירי חשמל ביתיים

היכן ימצאו הג'וקים ? הג'וקים מסתתרים במכשירי החשמל הביתיים בתנור, במיקרוגל, במכשיר טיהור המים, במכונת הקפה, במיקסר להכנת העוגות, בטוסטר אובן, במדפי הארונות במרווח בין השיש לארון המטבח ובכל מכשיר חשמלי חם שמעניק תנאי התפתחות הגנה ומחסה עבורם.

 

המכשירים החשמליים הפכו לאזור אידיאלי להתפתחותם של הג'וקים. הם מנצלים את הדפנות הכפולות, החללים והמרווחים להקים קהילת ג'וקים שנמצאת אתנו במטבחנו אך חבויה מעינינו ומוגנת. התנהגות הג'וקים שחוגגים כאשר המטבח אינו פעיל בשעות הלילה מאפשרים להם ליצור אוכלוסיות גדולות מבלי שנשים לב, כאשר כבר נבחין בג'וקים הנגיעות כלומר הכמות של האוכלוסייה גבוהה וההתמודדות בפעולת הדברה תהיה קשה יותר.

 

מתי נבחין בג'וקים?

כאשר קהילת הג'וקים גדולה מאד נבחין מדי פעם בג'וקים צעירים הנקראים נימפות או ג'וקים בוגרים שרצים על השיש לאחר שאכלו חזרה למחסה.

אם נסתכל בזהירות עם פנס נוכל לראות את המחושים שלהם מציצים מדפנות התנור המיקרו ומכונת הקפה, בחלק התחתון של הטוסטר אובן, ובהיקף המיקסר הביתי, אנשים ומכרים רבים שלי שחוו גילוי של ג'וקים במכשירי חשמל ביתיים הביעו שאת נפש וגועל רב מהעובדה שהיו חשופים זמן רב לנגיעות ג'וקים שחיו במטבחם מבלי שהיו מודעים לכך.

 

טיפול בג'וקים

לידיעתכם רוב חומרי ההדברה הביתיים שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה לשימוש עבור הקהל הרחב כלומר לשימוש בייתי הינם אירוסולים נוזליים, התזת חומר הדברה נוזלי לתוך מכשירים חשמליים אסורה ומסוכנת גם בהיבט של בטיחות בחשמל וסכנת התחשמלות וגם בהיבט הבריאותי בהתזת חומר על גופים חמים שיהפכו את טיפות הנוזל לאדים נשימתיים רעילים.

 

ישנם בשוק ג'לים מותרים לשימוש בייתי שהם פיתיונות בטוחים יותר לטיפול בג'וקים.

טרם השימוש קראו היטב את התווית של הג'ל בדקו שהתוקף ההיתר של משרד הגנ"ס ותאריך חיי המדף של התכשיר לא עבר, פעולה עם תכשיר כזה או כל תכשיר הדברה בייתי תבוצע במדויק על פי הוראות התווית ,אל תרחיבו או תסטו מהוראות התווית ביצוע פעולת ההדברה באופן לא נכון יכול לסכן אתכם ואת בני משפחתכם.

כל פעולת הדברה מחייבת ניתוק מהחשמל של המכשירים החשמליים.

 

טיפול בנגע של חברת ההדברה

חברת הדברה מסודרת מבצעת פעולות הדברה ביתיות על פי מפרט מסודר שמתייחס לכלל הסיכונים שעלו בפרק  זה שנושאו טיפול בג'וקים במכשירי חשמל ביתיים, הטיפול בג'ל יבוצע על ידי אנשי מקצוע שיוודאו ביצוע עבודה בטוחה, הוצאת התקע מקוו המתח טרם ביצוע ההדברה, טיפול נקודתי זהיר בחלקים האחוריים של המכשירים ולא בתוכם.

 

היישום יתחשב בכך שהג'ל נוזל בטמפרטורה גבוהה כך שלא יוצב במקומות חמים למניעת אפשרות הג'ל לטפטף על כלים ועל השיש ויסכן אתכם לחשיפה לחומר הדברה באזור שלא הינו מודעים לנוכחותו, הטיפול משולב בהצבת מלכודות פרומון מוניטורים, שמבצעות פעילות כפולה לכידה מסיבית של ג'וקים וקבלת מדד לרמת הנגיעות באזור הנבדק.

 

השימוש בג'ל אינו מחייב פינוי של דייריי הבית או פגיעה בהתנהלות השגרתית של הבית.

אנו יודעים שג'וקים הינם מטרד עבורכם ויש לנו את הידע והניסיון לטפל בבעיה תוך שמירה על בטיחות שימוש מופחת ונקודתי בג'לים ולא בריסוס נוזלי, יישום של נקודות החומר במקומות מתאימים שיגרמו לפעולת ההדברה להיות יעילה ונכונה.

 

ולכם קוראי מאמר זה זכרו כי בטיחות הינה גורם ראשון טרם ביצוע כל פעולה ומובן שפעולת הדברה, אמצו דפוס מניעה מתמשכת, שמרו על מטבח נקי משאריות מזון שיגרמו לג'וקים להתפתח בבתכם. אם החלטתם לטפל בחומר מותר לקהל הרחב הפעילו שיקול דעת טרם השימוש בחומרי הדברה קראו בעיון את התווית ופעלו על פי ההוראות.

 

ושיהיה לכולנו בית בריא בסביבה נקייה וללא ג'וקים.

אנו לרשותכם ניתן ליצור אתנו קשר לתאום הדברה מקצועית בביתכם.