1800884422

הדברת מזיקים

         
תכשיר של חברת BAYER המשלב 2 חומרים

תכשיר הדברה חדש מבית באייר, יחודיות הטמפריד: יעילות אופטימלית של 2 מרכיבים פעילים בעלי פעילות סינרגיסטית הדברה מהירה יעילות לאורך זמן יע

 
לוכד נחשים

לוכד נחשים

אנו מספקים שרותי לכידת נחשים בכל אזור השרון והמרכז, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. זמן הגעת לוכד הנחשים למקום

 
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים

בארץ ישנם מספר סוגי תיקנים, אשר שניים מהם מלווים את האדם ומגוריו ומהווים סכנה תברואתית עקב משיכתם למ

 
         
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים

פרעושים הינם טפילים מוצצי דם המגיעים לסביבתנו ע"י כלבים , חתולים ואף חולדות ועכברים. הם

 
הדברת פשפשים וההבדל בינם לפרעושים

הדברת פשפשים

בקרב הלקוחות הפונים אלינו במטרה להזמין הדברה, במיוחד אלו הסובלים מעקיצות, ישנו לא פעם בילבול בין......

 
הדברת קרציות

הדברת קרציות

הדברת קרציות בשיטה בטוחה ויעילה וללא סכנה לבני אדם ולבעלי חיים.....

 
         
הדברת מזיקי מזון וריהוט

הדברת מזיקי מזון

קבוצה זו כוללת מגוון גדול מאוד של מזיקים, בעיקר עשים וחיפושיות.

 
הדברת צרעות

הדברת צרעות

נחילי צרעות ודבורים עשויים להוות מטרד קשה. עקיצתן הכואבת ומספרן הגבוה של הדבורים/צרעות בנחיל עשויים

 
הדברת עכברים וחולדות בעסק ובבית

הדברת עכברים

בארצנו קיימים שלושה מיני מכרסמים שנמצאים בסביבת האדם ונחשבים למזיקים: שני מיני חולדה (חולדת החוף

 
         
הדברת טרמיטים בשיטה חדשנית ובטוחה

הדברת טרמיטים

השיטה המתקדמת והיעילה ביותר בעולם להדברת טרמיטים. ללא זרחנים אורגנים, ללא קידוחים בריצפה וללא רעלים המסוכנים לבני אדם ולסביבה.

 
הרחקת יונים

הרחקת יונים

יונים נוטות לקנן במסתורי כביסה, מרפסות ובגגות וכן במחסנים ומפעלים. מעבר ללכלוך שנוצר מבניית הקן...

 
הדברת נמלים

הדברת נמלים

ישנם עשרות מינים. רובם אינם מסוכנים אולם לאחרונה התגלה מין חדש שהגיע לארץ כנראה ברהיטים נגועים ונשיכ

 
         


הדברת מזיקים

הדברת מזיקים הינו תחום רחב למדי, הכולל הדברה, הרחקה ומניעה של מזיקים רבים ושונים כגון מכרסמים (חולדות ועכברים), חרקים ופרוקי רגלים זוחלים (תיקנים, נמלים, נדלים ועוד), חרקים מעופפים (זבובים, יתושים, צרעות ועוד), טפילים (פרעושים, קרציות, פשפשים, כיני יונים ועוד), מזיקי מזון וריהוט (עשים, חיפושיות ועוד), הדברת עשביה וכן לכידה והרחקה של נחשים וחיות בר.

 

נתקלתם בבעיית מזיקים בביתכם? אל תזניחו את הבעיה, פנו למדביר מוסמך עוד היום ותפטרו מן המזיקים בהקדם האפשרי.

 

שיטות הדברה

ישנן שיטות הדברה רבות ומגוונות כגון ריסוס, איבוק, איוד (הדברה בגז), הדברה בשיקוי, הדברה בג'ל, שימוש במלכודות והדברה באמצעות פיתיונות גרגיריים. ההתמחות של חברת אשמדון היא להתאים לכל מזיק ולכל סיטואציה את החומר הנכון ושיטת ההדברה האפקטיבית ביותר. התאמה מדויקת של שיטת ההדברה עושה את ההבדל בין הדברה איכותית ומקיפה לבין הדברה שפותרת את בעיית המזיקים באופן שטחי בלבד. פתרון שטחי מניב תוצאות הנראות לעין בטווח הקצר אך אינו מונע התפתחות מהירה והופעה מהירה של המזיקים בשנית.

 

בטיחות מעל הכל

אנו עושים שימוש בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות בלבד! בחירת שיטת ההדברה עבור הלקוח נעשית לאחר בדיקה של האזור הנגוע, סוג המזיק ומשתנים נוספים. מטרתה של הבדיקה המדוקדקת למצוא את שיטת ההדברה הבטוחה והיעילה ביותר, תוך מתן דגש מקסימלי על בטיחותם ובריאותם של הנפשות באזור המודבר, אך ללא פגיעה באיכות ההדברה וביעילותה כנגד המזיקים השונים.

 

הדברת מזיקים בבית

הדברה בבית נעשית בדרך כלל באמצעות ריסוס של חומרים פירתרואידים - חומרים על בסיס מים, בעלי רעילות נמוכה לבני אדם ולבעלי חיים עם דם חם. שיטה זו מצריכה מהלקוח יציאה מהבית לפרק זמן קצר ביותר (במרבית המקרים לא יותר משעה עד שעתיים). הדברה זו יעילה בעיקר כנגד חרקים זוחלים וכנגד טפילים שונים וכשהיא מבוצעת כראוי היא מספקת ללקוח שקט נפשי וקיץ ללא מטרד ממזיקים שונים.

 

האם כדאי לרסס מזיקים?

ריסוס מזיקים אינו תמיד הכרחי וכיום ניתן להשתמש בחומרים מתקדמים ובטוחים יותר הבאים בצורת ג'ל, פיתיונות גרגיריים ומלכודות. הדברת מזיקים בשיטות אלו הינה הבטוחה ביותר לבני האדם, לחיות מחמד ולסביבה. במרבית המקרים הלקוח יכול להישאר בבית בזמן ההדברה ולאחריה ולהמשיך בשגרת חייו עם מינימום "כאב ראש" והתעסקות הנוגעת בהדברה. שיטות אלו מיושמות על ידינו על בסיס קבוע גם במבנים בעלי רגישות גבוהה לבטיחות וניקיון ממזיקים כמו מטבחים תעשייתיים, בתי מלון, בתי אבות, גני ילדים וכדומה. התוצאות מרשימות ביותר!

 

לעיתים, ניתן להימנע לחלוטין מהדברה ובמקום זאת לבצע הרחקת מזיקים. לדוגמא, בחודשי הקיץ קיימת בעיית נחשים נפוצה בארצנו, כאשר מדובר בנחש אשר מצא את דרכו לביתכם, אנו באים ללכוד אותו באופן מידי ומעבירים אותו מבית הלקוח בחזרה אל הטבע. על פי חוק, נחשים הם חיות מוגנות ועל כן לכידתם זו השיטה היחידה המותרת.

 

מקצועיות ומיומנות

אנו מאמינים שהדברה שנעשית בידיים מקצועיות ומיומנות תביא בסופו של דבר לתוצאות משביעות רצון אצל הלקוח ועל כן אנו משתדלים להתעדכן על בסיס קבוע בכל החידושים, המכשור, חומרי ההדברה ושיטות ההדברה החדשות והמתקדמות הנכנסות לענף ואף משתתפים בהשתלמויות וימי עיון על בסיס קבוע. כמו כן צוות המדבירים שלנו מוסמכים ובעלי ניסיון של מעל 25 שנה בתחום ההדברה.

 

הדברת מזיקים ניתנת על ידינו למגזר הפרטי, למגזר הציבורי - עיריות, מועצות ולגופי ביטחון שונים, ולמגזר העסקי - בתי אבות, בתי מלון, מפעלי מזון וכדומה. על כן אנו מתחייבים לשירות אמין, מצוינות, זמינות ואיכות ללא פשרות.