1800884422
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים בשיטה חדשנית ובטוחה

הדברת טרמיטים:

הטרמיטים הם חרקים חברתיים החיים במושבה המונה עשרות ואפילו מאות אלפי פרטים. הטרמיטים רגישים לאור ולכן הפעילות שלהם לילית. כשהם רוצים לצאת אל מעל לפני הקרקע הם בונים תעלה מבוץ ונעים בתוכה.
המזון של הטרמיטים הוא עץ(תאית) ולכן הנזק שאותו הם גורמים למבנים ולרכוש הוא עצום. למעשה, מבין כל מזיקי הבית המוכרים לנו, הטרמיטים הם אלו המסוגלים לגרום לנזק המשמעותי והיקר ביותר למבנה ולרכוש.
ישנן מספר שיטות להדברת טרמיטים.

1. הדברת טרמיטים בשיטה המיושנת והמסוכנת:
הדברת הטרמיטים הנפוצה ביותר בארץ (בריסוס והזרקת חומר) ואשר בה אנו לא משתמשים היא שיטה מיושנת, מסוכנת, מסבה נזקים למבנה ויעילה בצורה חלקית. בשיטה ההדברה הזו, משתמשים בכמות עצומה של חומר הדברה אשר בחלק מהמקרים מוכח כמסוכן ורעיל מאוד לבני אדם ובעיקר לילדים ונשים בהיריון. החומר הזה הוא שארתי מאוד ובשילוב עם הכמות העצומה שלו המיושמת בתוך ומסביב לבית בזמן הדברת טרמיטים, מגיעים למצב שבו כל סביבת הבית ספוגה ברעל. בנוסף, בכדי להגיע ליעילות גבוהה בהדברת טרמיטים בשיטה הזו, יש צורך לקדוח את המשקופים הנגועים ואת הריצוף שבתוך הבית ומבחוץ וזה מסב נזק בלתי הפיך למבנה ובעיקר לריצוף
אנו דוגלים בשימוש מושכל וזהיר בחומרי הדברה ומעדיפים לעבוד בשיטות מתקדמות יותר, כאלו שמביאות בחשבון בראש ובראשונה את בריאות אנשי הבית והסביבה, שיטות שאינן רעילות ואינן מזהמות ועל כן בהדברת טרמיטים אנו לא מבצעים את הריסוס הרגיל והמיושן בו משתמשים מרבית המדבירים אלא משתמשים באמצעים חדישים, מתקדמים ובטוחים הרבה יותר.

2. הדברת טרמיטים בשיטה מתקדמת ובטיחותית:

ביכולתנו להדביר טרמיטים בבתים, בעסקים ובמבני תעשייה בשיטה המתקדמת והחדשנית ביותר בעולם. בשיטה הזו, אנו נמנעים מקידוחים מיותרים בריצוף ובמשקופים, ואיננו מציפים את סביבת הבית ופנים המבנה בחומרי הדברה רעילים ושארתיים.
בשיטת ההדברה בה אנו משתמשים להדברת טרמיטים, אנו עושים שימוש בפרומונים אשר מושכים את הטרמיטים ובחומרים מעכבי גילגול שמשפיעים על מחזור החיים של הטרמיטים וקוטלים אותם ללא רעלים. אחד היתרונות הגדולים ביישום השיטה הזו הוא שהטרמיטים נושאים את החומר אל הקן כולו ומאכילים בין היתר את המלכה שמטילה עד 3000 ביצים בכל יום וכך אנו מדבירים את הקן כולו גם אם הוא נמצא במרחק רב מהבית או מהנקודה בה נתגלו הטרמיטים. השיטה הזו היא המתקדמת והבטוחה ביותר בעולם וניתן ליישם אותה גם בסביבת ילדים, נשים בהריון ובעלי חיים וללא צורך בפינוי הבית.
בהדברת טרמיטים הזו אנו מבצעים דיגומים ומעקב בשטח לאורך השנה כולה ומגיעים ל100 אחוז הצלחה בהדברת קן הטרמיטים כולו.
חשוב לדעת, שבניגוד להדברה "רגילה", הדברת טרמיטים היא עבודה למומחים בלבד. את הניטור והזיהוי יכול לבצע רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן ואת תהליך ההדברה עצמו לא יכול לבצע בהצלחה מי שאינו מומחה לנושא.
אם נתקלתם בטרמיטים אצלכם בבית או בעסק, נשמח להגיע ולתת לכם ייעוץ במקום והצעת מחיר לפיתרון אפקטיבי וארוך טווח לבעיה.